1 Followers
fodboldtrojer1617aa

Køb Billige Fodboldtrøjer 2016/17,billige Fodboldtrøjer til børn online

Billige Fodboldtrøjer 2016/2017 med navn,billige Fodboldtrøjer til børn 2016/17 med tryk.

Ny MANCHESTER CITY HOME KIT 2016-17 til salg

Ny Manchester City hjemmebanetrøje 2016/17 er til salg! Indarbejde Manchester skibet, tre floder og den røde rose i Lancashire, blev den nye badge udformet som en moderne original. For første gang, det omfatter også Manchester Citys fundament år, 1894.

Sømmer Guardiola berømte sans for detaljer, inkorporerer klubbens nye kamp og træning tøj banebrydende Nike AeroSwift teknologi designet til at øge mobiliteten, reducere vægten og reducere distraktioner, der hæmmer performance.

Den nye hjem kit kombinerer klubbens traditionelle by blå med mørkere blå detaljer, der tager sine stikord fra farven på den nye våbenskjold tekst og trim. Dette repræsenterer en æstetisk opdatering til en klub, der er at cementere sig blandt Europas elite.

To hyldest til klubben også strikket i designet: ordet "City" Billige Fodboldtrøjer på bagsiden af ​​kraven, og på indersiden af ​​manchetter, "Est 1894" funktionen som en anden påmindelse om klubbens storied historie og reference til det nye badge. Vores shop www.fodbold1617.com er den bedste shop at få høj kvalitet MANCHESTER CITY HOME KIT 2016-17!

Manchester City hjemmebanetrøje 2016/17